Kontakt

Vi jobber hardt for å være tilgjengelig for våre brukere, både enkeltpersoner og bedrifter

Hvis du har spørsmål om våre produkter og tjenester? Lurer du på hvordan vi beregner verdiene? Det raskeste svaret får du hvis du kontakter oss via e-post.

Restverdier og dagsferske prognoser for alle bilmodeller på det norske markedet!

Hvilke biler skal man velge til bedriften? Restverdier og dagsferske prognoser for alle bilmodeller på det norske markedet

Restverdiliste over Norges 20 mest solgte bilmodeller mellom 1 januar til 30 mars 2018

 

Send gjerne synspunkt og spørsmål om spesifikke modeller til verdivurdering@kvdnorge.no

Henrik Littorin, Adm. direktør
Tlf: +46 (10) 167 31 04 / +46 7 736 – 48 49 53
E-post: henrik.littorin@bilpriser.se

Salg

Karl Zaar, Sales Manager
Tlf: +46 (10) 167 32 17  / +46 7 736 – 25 32 17
E-post: karl.zaar@bilpriser.se

Markedsføring/Annonsering

Kristoffer Dahlström, eCommerce manager
Tlf: +46 7 01 65 15 01
E-post: kristoffer.dahlstrom@bilpriser.se

För annonsörer som vill skicka material etc: traffic@bilpriser.se

Verdivurdering og research

Marcus Carlsson, Verdivurdering & research
Tlf: +46 (10) 167 31 54
E-post: marcus.carlsson@bilpriser.se

Jens Hasselholm, Verdivurdering
Tlf: +46 (10) 167 31 31 / +46 735 58 31 31
E-post: jens.hasselholm@bilpriser.se

Christoffer Krook, Verdivurdering & research
Tlf: +46 (10) 167 32 18 / +46 736 – 25 32 18
E-post: christoffer.krook@bilpriser.se

 

Besøksadresse:

Bilpriser AS

Stockholm: Bolidenvägen 18, 121 63 Johanneshov

Göteborg: Ellesbovägen 150, 442 90 Kungälv

Organisasjonsnummer: 998 492 408